ПРО СТУДІЮ

Design Buro Odintsova - це команда професіоналів - дизайнерів, визуалізаторів і проектувальників. Ми створюємо інтер'єри для громадських і житлових просторів. Наша мета - зробити простір стильним і затишним для його власників.

LIZAVETA ODINTSOVA

FOUNDER & LEAD DESIGNER

Ідейний натхненник і засновник Design Buro Odintsova. Вже у 15 років вона чітко вирішила, що її покликання - створення гарних та практичних інтер'єрів для життя. Саме тоді почався процес її становлення в ролі дизайнера, і першим проектом стала кухня рідної домівки. У 2012 році працювала в студії дизайну в м.Запоріжжя, де отримала різноманітний досвід у практичній реалізації своїх творчих ідей. У 2015 році отримала свій перший об'єкт площею понад 1000 м2, де особисто пройшла увесь шлях від проекту до остаточної реалізації. 

 

«Кожен новий проект для мене - це історія людей, що знаходяться в цьому просторі. І кожен елемент інтер'єру - це грань особистості людини, його душі. Я створюю тільки інструмент для передачі цієї історії.» 

 

VOLODYMYR REDKIN

CHIEF ARCHITECT & TECH SUPERVISION

Навчався в Придніпровській Державній Академії Будівництва та Архітектури (ПДАБА) на факультеті Промислового та Цивільного Будівництва, диплом магістра отримав на факультеті архітектури бо знав що хочу своє життя поєднати саме з естетикою та функціональністю

Далі життя зв'язало Володимира з дизайном та архітектурою, паралельно він займався супроводів ремонтів. Саме тому він точно знає як проходить будівництво і всі його етапи з середини.

Загалом в сфері будівництва та дизайну він працює вже більше ніж 20 років.

«На сьогоднішній день моя головна сила - це креслення та технічний дизайн, бо в ергономіці та технічних моментах я розбираюся дуже круто, а якщо чогось не знаю то завжди знаходжу рішення та оновлюю власну базу знань!»

NADIA DIDENKO
3D VISUALIZER

Ця красуня прекрасно знається на тому як світло зробити м'яким, плед на дивані плавно розкладеним, а скляночку з водою блискучою.


Саме тому її роботи майже неможливо відрізнити від реальних фото.


Кожна її візуалізація зроблена як вигляд у житті, але трошечки красивіше.

ANTON BOIKO

3D VISUALIZER

Замість тисячі слів краще подивіться його роботи.

KAROLINA DUDKA

DESIGNER

Завдяки тому, що у Кароліни освіта саме дизайнера та вона має неперевершений художній смак - наші креслення тепер дуже естетичні.

ALISA RYBAK

SMM

Займається веденням соціальних мереж нашого бюро. Пошук ідей, слідкування за трендами, створення сторіз, рілз - це її робота в нашій команді.

«Сьогодні соціальні мережі-це візитна картка кожного бізнесу. Тому ведення соціальних мереж-це не хаотичні дії, а продумана стратегія, що допомагає виділятися на фоні конкурентів та великої кількості контенту. Принцип яким керуюся в роботі-де фокус, там і результат»