ПОСЛУГИ

 

 

 

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ

 

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 

• Схеми планування та зонування

• Design Moodboard

• Фотореалістична 3D візуалізація

• Технічні креслення

• Специфікації з матеріалами​ та елементами інтер'єру

 

 

 

 

 

 

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 

• Планове відвідування об'єкта

• Реалізація

• Контроль за відповідністю реалізації дизайну-проекту

• Внесення коригувань та підбір аналогів матеріалів чи меблів

 

 

 

 

 

 

 

РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ

 

ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 

• Повне ведення об'єкта - від проекту до фактичної реалізації

• Залучення будівельної бригади

• Складання кошторису

• Своєчасне замовлення та доставка необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів та освітлення на об'єкт

 

 

 

ЦІНИ

Вартість робіт залежить від площі та складності об'єкта. Чим більша площа Вашого об'єкта, тим менша вартість м². Якщо площа більша за 200 м², вартість проекту за м² буде нижчою, якщо площа менша за 70 м², вартість проекту за м² буде вищою. Також, на вартість впливає конфігурація об'єкта. Якщо приміщення мають прямокутну форму, вартість м² буде нижче, якщо приміщення мають неправильну форму, вартість м² буде вищим, оскільки працювати з таким об'єктом складніше.

 

Для точного прорахунку зв'яжіться з нами або відправте форму зворотнього зв'язку та у найкоротший час наша команда  відповість на усі ваші питання.

Наші контакти →

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

З чого складається дизайн-проект?
 
Основні складові дизайн-проекту - це:
  • комплексний пакет технічної документації (докладна схема для виконавців, які втілюватимуть проект у життя).
  • 3D візуалізації для чіткого зрозуміння концепції – можливість побачити майбутній дизайн інтер'єру та за необхідності внести коригування.
У технічній документації замовник втілює всі свої побажання та бачення оформлення інтер'єрів та меблювання. А завдання дизайнерів інтер'єру студії Design Buro Odintsova – втілити їх у життя таким чином, щоб результат повністю виправдав очікування!
У чому переваги замовлення дизайн-проекту?
 
  • економія фінансів
Чіткий розклад та визначення всіх робіт дозволить розрахувати бюджет ремонту та дасть уявлення про ціни дизайну інтер'єру. Ви як клієнт зможете заздалегідь спланувати всі свої фінансові витрати.
  • візуалізація дизайну інтер'єрів
Завдяки 3D візуалізаціям ви не тільки побачите свій майбутній інтер'єр, але й зможете заздалегідь внести виправлення. Набагато зручніше робити це у чорновому варіанті!
  • гарантія ефективності та безпеки
До комплексного проекту, який надає студія  дизайну Design Buro Odintsova, входить пакет технічних креслень. В них детально розписані схеми вентиляції, електрозабезпечення, кондиціювання, розведення всіх комунікацій та інші конструкції зі складною конфігурацією.
Що таке "Design Moodboard"?
 
Так називають презентацію, зібрану з фотографій, ілюстрацій, патернів та колірних схем. Вона створюється для майбутнього дизайн-проекту і показує, яким буде дизайн: серйозним чи веселим, елітарним чи демократичним, які образи візьмуться за основу, як поєднуються кольори.

Мудборд допомагає визначитися зі стилем та напрямком, вибрати потрібне та відсікти зайве. Зібравши докупи кілька візуальних образів, дизайнер створює новий проект.
Що таке "3D візуалізація/моделювання інтер'єру"?
 
Це фотореалістична тривимірна модель зображення вашого майбутнього інтер'єру. Завдяки такій 3D візуалізації ви зможете оцінити роботу дизайнерів з різних ракурсів та максимальною деталізацією: побачити, як поєднуються між собою матеріали, фактури, елементи освітлення, чи подобається вам колірне рішення та чи збігається ваше бачення дизайну інтер'єрів з баченням наших дизайнерів.

Студія дизайну виконує 3D візуалізацію на основі обраної схеми планування та зонування.
Що таке "Авторський нагляд та комплектація"?
 
Це комплексний підхід до реалізації проекту, який включає регулярні виїзди на об'єкт, гарантію відповідності реалізованого об'єкта з проектними рішеннями (якщо слідувати проекту), обробку всіх комерційних пропозицій суміжних організацій і постачальників, підбір альтернативних (вигідніших за ціною) варіантів всіх елементів дизайну, економію часу та нервів замовника.
"Ремонт під ключ" - як це?
 
Це послуга реалізації дизайн-проекту з мінімальною участю клієнта в процесі ремонту — починаючи від складання детального плану робіт і закінчуючи генеральним прибиранням готового приміщення.
Як здійснюється комплектація об'єкту?
 
Комплектація вашого об'єкта, а також підбір, погодження, доставка, оплата та монтаж матеріалів та елементів декору – це не лише один з етапів реалізації затвердженого дизайн-проекту, а й секрет створення гарного та функціонального інтер'єрного рішення!

Підбір включає всі позиції — від сантехніки та плитки до світлового обладнання, шпалер, текстилю, меблів і навіть таких унікальних елементів декору, як посуд, вази, картини та інше.
В якому місті Ви надаєте послуги дизайнера інтер'єру?
 
Наша команда дуже полюбляє подорожувати, тому студія Design Buro Odintsova надає свої послуги по всій території України, і не тільки.

Для обговорення всіх деталей ви завжди можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: написати листа на info@buroodintsova.com.ua або за номером телефону +38 (097) 686 77 78
По яким типах об'єктів виконує замовлення Ваша студія дизайну?
 
Команда професіональних дизайнерів та архітекторів студії Design Buro Odintsova реалізує дизайн як приватних просторів – квартир чи будинків, так і комерційних приміщень - ресторани, офіси чи шоуруми.

ГОТОВІ ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами, щоб відповісти на усі питання що вас цікавлять.